Ubezpieczenia pojazdów

Najtańsze ubezpieczenie OC komunikacyjne.
Ceny już od 299 zł.
Kontakt: tel. 502 325 965

W ramach ubezpieczenia istnieje gwarancja podstawowej pomocy po wypadku dla każdego ubezpieczonego pojazdu. Opcja assistance Standard obejmuje, między innymi holowanie pojazdu do 100 km, informację serwisową oraz usługę przekazania wiadomości. Trzy warianty pozwalają na odpowiedni wybór dostosowany do potrzeb kierowcy. Odpłatne roczne warianty assistance obowiązują w całej Europie, więc Klient nie musi martwić się o pomoc w trakcie zagranicznej podróży.


Co ważne, tylko w wariancie Platynowym jest limitowany wiek pojazdu przed objęciem go ochroną. W pozostałych polisach, wiek pojazdu nie jest brany pod uwagę. To oznacza, że każdy samochód otrzymuje gwarancję udzielenia pomocy w sytuacji wypadku lub awarii.

Polisy AC uwzględniają wszystkie ryzyka standardowej polisy, również te wydarzenia, które nie zostały wyraźnie wyłączone w danej umowie. Każda polisa AC umożliwia wypłatę świadczeń, także za najmniejsze uszkodzenia.

NNW Komunikacyjne

kierwoca w ubezpieczonym samochodzie
źródło: warta.pl

Ubezpieczenie NNW Komunikacyjne przeznaczone jest dla każdego kierowcy, który chce zadbać o ochronę własną i pasażerów. Ubezpieczenie gwarantuje wypłatę świadczeń w przypadku trwałego następstwa nieszczęśliwego wypadku, które dotknęło pasażerów objętych odpowiednim ubezpieczeniem. Ubezpieczenie w wariancie NNW Standard obejmuje świadczenia z tytułu trwałego lub cząstkowego uszczerbku na zdrowiu oraz śmierci na wskutek wypadku.

Ubezpieczenie NNW Bezpieczna Rodzina pozwala na wypłatę wysokich kwot w przypadku śmierci kierowcy na wskutek wypadku komunikacyjnego. Również ubezpieczenie NNW Komunikacyjne gwarantuje wypłatę świadczeń w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia poza granicami Polski. W ramach ubezpieczenia zwracany jest koszt transportu ubezpieczonego do RP oraz zwłok i prochów.

OC Szybka Wypłata
W naszej giżyckiej agencji ubezpieczeń oferujemy dla naszych klientów innowacyjne rozwiązanie w zakresie obsługi gdy to Ty jesteś poszkodowany w wypadku. Wystarczy, że masz u nas OC i już nie musisz szukać szukać ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Wystarczy, że szkodę zgłosisz do nas, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami i wypłatą odszkodowania.