Ubezpieczenia podróżne

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoje i bliskich w czasie spędzania wolnego czasu na Pojezierzu Mazurskim. WARTA Travel Plus gwarantuje w ramach podstawowego zakresu ubezpieczenia pokrycie kosztów leczenia w przypadku nagłych zachorować lub nieszczęśliwych wypadków, wypłatę określonych świadczeń oraz pomoc ze strony assistance STANDARD. W ramach dodatkowej oferty można skorzystać, między innymi z pokrycia kosztów z usług assistance SUPER, pokrycia szkód wyrządzonych przez Ubezpieczonego osobie trzeciej (OC), specjalnego pakietu dla narciarzy SKI PLUS.

NNW WARTA Pomoc w Wypadku

Bezpieczny wypoczynek
źródło: forum.karawaning.pl

To kompleksowe ubezpieczenie gwarantujące skuteczną ochronę przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń. W ofercie znajduje się osiem opcji dodatkowych, cztery sposoby wyliczania świadczenia z tytułu stałego uszczerbku na zdrowiu oraz trzy pakiety.

WARTA Business Travel
Oferta skierowana jest do pracodawców i właścicieli firm, dla których bezpieczeństwo pracowników jest priorytetową sprawą. Ubezpieczenie chroni również daną firmę przed skutkami wypadków pracowników. Wariant Polisy VIP obejmuje wyjazdy prywatne.

OC w życiu prywatnym
Podstawowe ubezpieczenie OC w życiu prywatnym gwarantuje kompleksową ochronę przed wypadkami w trakcie wykonywania czynności pozazawodowych. Także ubezpieczenie obejmuje ochroną posiadane mienie. Ubezpieczenie dotyczy wszystkich członków wspólnego gospodarstwa domowego.

Ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granicę
Ruszając z Giżycka na wczasy własnym samochodem warto zagwarantować sobie pomoc zarówno w razie wypadku jak i awarii. W naszej ofercie ubezpieczeń samochodów mamy również warianty na takie wyprawy za granicę jak i na dalsze podróże w Polsce.

Oblicz koszty polisy – skorzysta z Kalkulatora ubezpieczenia turystycznego