Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie pozwala na kompleksową ochronę własną i najbliższych. W przypadku poważnej choroby zagwarantowane są dodatkowe świadczenia, które stanowią wypłatę określonego procentu sumy ubezpieczenia ustalonej dla umowy podstawowej. Również w ramach ubezpieczenia wypłacane są dodatkowe świadczenia w sytuacji pobytu w szpitalu na wskutek wypadku lub choroby. Każda polisa na życie obejmuje zabezpieczenie w sytuacji śmierci oraz w przypadku śmierci na wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Gwarancja spłaty kredytu lub pożyczki
Kredyt w banku może stanowić obciążenie dla rodziny kredytobiorcy. W ramach ubezpieczenia, także najbliższe osoby mają gwarancję spłaty w przypadku śmierci, wypadku lub kłopotów ze zdrowiem właściciela kredytu.

Ochrona dziecka
Chciałbyś zadbać o przyszłość dziecka w sytuacji nieszczęśliwego wypadku lub śmierci?

Szczęśliwa rodzina
źródło: przeambitni.com

Ubezpieczenia posagowe oraz NNW Szkolne gwarantują odpowiednią ochronę finansową dziecka. W przypadku ubezpieczenia dbających  bezpieczną przyszłość dziecka, istnieje możliwość bezpiecznego gromadzenia środków finansowych przeznaczonych na przyszłość dziecka. Również ubezpieczenie gwarantuje wypłatę świadczeń po śmierci opiekuna.

NNW Szkolne przeznaczone jest dla placówek oświatach oraz rodziców i stanowi zabezpieczenie w przypadku nieszczęśliwego wypadku dziecka. Ubezpieczenie obejmuje ochroną przed finansowymi skutkami nieszczęśliwego zdarzenia oraz problemami w organizacji opieki nad dzieckiem po wypadku.

Opcje dodatkowe
W ofercie znajduje się ubezpieczenie wraz z dodatkowymi opcjami. W przypadku poważnego zachorowania, inwalidztwa lub osierocenia dziecka w wyniku wypadku, ubezpieczenie wraz z dodatkowym zabezpieczeniem gwarantuje odpowiednią pomoc finansową.

Również istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia renty posagowej oraz skorzystania z oferty Warta Assitance Medyczny, która obejmuje między innymi wizyty lekarskie, pielęgniarskie,  dostawę leków i sprzętu rehabilitacyjnego, pomoc psychologa, transport medyczny czy organizację opieki nad dziećmi w czasie Twojego pobytu w szpitalu.