Ubezpieczenia domów i mieszkań

Obawiasz się o bezpieczeństwo swojej nieruchomości na Mazurach? W ofercie WARTY znajduje się ubezpieczenie, obejmujące ochroną nieruchomość. Oferta pozwala na zabezpieczenie Twojego domu przez wieloma rodzajami żywiołów oraz umożliwia rozszerzenie umowy o dodatkowe opcje, na przykład kradzież z włamaniem czy dewastację. Oferowane przez nas ubezpieczenie pozawala na zabezpieczenie nieruchomości przed wszystkimi ryzykami, również tymi, które nie zostały wyraźnie wyłączone w danej umowie.

Pakiet assistance posada szeroki wachlarz usług, które dopasowane są do potrzeb Klienta. Ubezpieczenie dotyczy problemów związanych z nieruchomością oraz gwarantuje wypłatę świadczeń w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub choroby właściciela.

Ochrona domu
źródło: Prospekt firmy optimax.at

Ochrona budowanego domu
Nieruchomość może zostać objęta ubezpieczeniem nawet w trakcie jej budowy. Każdy wariant umowy określa skutki zdarzeń losowych, od których chronione jest mieszkanie, dom jednorodzinny czy letniskowy. Na przykład ubezpieczenie obejmuje również ochroną wskazane elementy domu lub lokalu w trakcie budowy przed rabunkiem, kradzieżą czy dewastacją.

OC w życiu prywatnym
W przypadku braku zakupu polisy mieszkaniowej istnieje możliwość zabezpieczenia nieruchomości przed zdarzeniami losowymi. OC w życiu prywatnym jest przeznaczone osobom fizycznym, które chcą zapewnić odpowiednią ochronę dla siebie i domowników na wypadek wyrządzenia szkody osobom trzecim.

Zapraszamy do kontaktu:
Telefon: 502 325 965 lub poprzez adres e-mail: biuro@ewaciesluk.pl

Zapraszam także do biura w Giżycku na ul. Przejściowej 10 (boczna od ul. Gdańskiej, niedaleko Urzędu Pracy).