Ubezpieczenia biznesowe

Ubezpieczenia biznesowe obejmują ochroną małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Każda firma otrzymuje odpowiednią ochronę dostosowaną do jej potrzeb. Pakiet WARTA Ekstrabiznes gwarantuje zabezpieczenie interesów Twojej firmy oraz w przypadku zakupu dodatkowych opcji, również między innymi grupowe ubezpieczenia na życie. Jeżeli firma posiada minimalnie 5 aut, to przedsiębiorca może skorzystać ze specjalnego ubezpieczenia dla flot.

Również w ofercie WARTY znajdują się ubezpieczenia morskie, lotnicze i kolejowe, które gwarantują wypłatę świadczeń w przypadku uszkodzenia danej jednostki lub likwidacji określonej szkody. Jeśli Twój biznes na Mazurach związany jest z rejsami po szlakach Wielkich Jezior Mazurskich, to zapoznaj się z naszą ofertą ubezpieczeń jachtów, łodzi i oc armatorów statków.

OC grup zawodowych

Ubezpieczenia biznesowe
źródło: helppari.fi

OC grup zawodowych  oferuje odpowiednią ochronę dostosowaną do zakresu ustawy oraz gwarantują atrakcyjne warunki, na przykład ubezpieczenie nadwyżkowe. W każdej chwili możesz rozszerzyć zakres ochrony zdeterminowanej przez określone akty prawne. Wśród oferty OC warto wymienić OC pośredników w obrocie nieruchomościami, OC zarządców nieruchomości, OC brokera ubezpieczeniowego i reasekuracyjnego czy OC członków władz spółki kapitałowej.